NASA Glenn werknemers verdienen Agency Honour, Center Awards

Anonim

Meer dan 100 NASA Glenn Research Center-medewerkers verdienden prijzen voor hun voorbeeldige prestaties op het gebied van wetenschap, engineering, technologie, leiderschap en administratieve dienstverlening, evenals hun bijdragen aan de missie van NASA tijdens de 2016 Ceremonieceremonie Ceremonie 31 augustus van het NASA Agency.

Dr. Janet Kavandi, Glenn's centrumdirecteur, leidde de ceremonie en introduceerde de gepensioneerde marine Capt. Michael Coats, voormalig directeur van NASA's Johnson Space Center en NASA-astronaut, als keynote spreker voordat hij hem vergezelde op het podium om de onderscheidingen te presenteren.

"Niets geeft me als regisseur meer trots dan het erkennen van de opmerkelijke prestaties van de geweldige mannen en vrouwen die hier werken, " zei Kavandi. "Ik juich je harde werk en vastberadenheid toe en kijk ernaar uit om te zien hoe je prestaties zullen blijven bijdragen aan het succes van het NASA Glenn Research Center."

NASA Glenn is er trots op de volgende Agency Honor Award- en Center Award-ontvangers te herkennen:

Presidential Rank Award

De president van de Verenigde Staten van Amerika heeft aan Ajay K. Misra, uit Strongsville, de rang van Meritorious Senior Executive in de Senior Executive Service toegekend voor voortgezette superieure prestaties bij het beheer van programma's van de regering van de Verenigde Staten en voor het opmerkelijk behalen van kwaliteit en efficiëntie in de openbare dienst.

NASA Small Business Goal Achievement Award

Het Glenn Research Center verdiende de Small Business Prime Socioeconomical Goal Achievement Award, die werd aanvaard door Kavandi.

Afspraken Senior Executive Service en Senior Technologist


Susan M. Motil is benoemd tot lid van de European Service Module Integration Office-manager met ingang van 15 november 2015.

Lori O. Pietravoia, of Euclid, werd benoemd tot lid van de functie van directeur kantoor van Human Capital Management, met ingang van 24 juli 2016.

Robert R. Romanofsky, van Hinckley, werd op 20 maart 2016 benoemd tot hoogleraar Aerospace Communications Technology.

NASA Outstanding Leadership Medal

Renato Colantonio, uit Brunswick, vanwege zijn uitstekende professionele leiderschap in diverse, multicenterteams die aanzienlijke veranderingen in de programmatische portfolio bewerkstelligen, in overeenstemming met de strategie van de Director of the Aeronautics Research Mission van de NASA.

Robert Corban, van Westlake, vanwege zijn uitstekende leiderschap in het onderzoeksprogramma van Glenn's International Space Station (ISS), waarmee hij de onderzoeks- en exploratiedoelen van de fysische wetenschappen van de NASA voortzet.

John Koudelka, van Aurora, vanwege zijn uitstekende prestaties bij het beheer van de uitvoering van de Aeronautics-portfolio bij Glenn.

David Manzella, uit Cleveland, vanwege zijn uitzonderlijke leiderschap als hoofdingenieur voor het Solar Electric Technical Demonstration Project en als technisch expert en pleitbezorger voor Solar Electric Propulsion binnen het Agency.

Gene Stygles, van Medina, voor zijn uitstekende leiderschap en toewijding bij het beheer van institutionele projecten, systemen en personeel om NASA-missies mogelijk te maken.

NASA Outstanding Public Leadership Medal

Michael Bragg voor zijn uitstekende publieke leiderschap ter ondersteuning van NASA's missie in ijsonderzoek.

Belinda Walker, van Vermillion, voor haar uitzonderlijke werk dat consequent blijk geeft van hoge integriteit, kwaliteit en een streven naar voortdurende verbetering in haar rol als centrumdocumentatiemanager.

NASA Exceptional Service Medal

Karen Bartos, van Berea, vanwege haar uitstekende technische en zakelijke inzicht als technisch analist en als technologiemanager bij het Technology Transfer Office, dat grote waarde creëert voor NASA.

S. Michelle Doehne, van Avon, voor haar uitzonderlijke leiderschap van goed presterende teams tijdens operaties, onderhoud en verbetering van unieke faciliteiten die worden gebruikt om missies te ondersteunen en NASA-mijlpalen te halen.

James Jackson, van Fairview Park, vanwege zijn uitstekende leiderschap, service, innovatieve benaderingen en bijdragen op het gebied van kwaliteit en kwaliteitsborging voor Veiligheid en Missie Assurance in het hele agentschap.

Jacob Jevec, of Strongsville, voor zijn uitzonderlijke ondersteuning van institutionele en programmamiddelen en analyse van Glenn.

Daniel Kovach, van Strongsville, voor zijn uitzonderlijke service als de leidende mechanische technicus in de 10-bij-10 Supersonische windtunnel en voor het succesvol uitvoeren en testen van kritisch onderzoek.

Jonathan Litt, van Pepper Pike, vanwege zijn uitzonderlijke prestaties bij het ontwikkelen van geavanceerde besturingsmethoden, geavanceerde engine health-schattingsconcepten en simulatietools voor voortstuwingssystemen voor vliegtuigen.

Jerry Myers, van Valley City, voor zijn uitzonderlijke bijdragen in computationeel modelleren om medische problemen in verband met de extreme ruimtemilieu voor langdurige menselijke ruimtevlucht te verzachten.

Emily Nelson, van Hiram, voor haar uitstekende en aanhoudende bijdragen aan meerdere NASA-programma's en -projecten door middel van innovatieve toepassingen van op fysica gebaseerde computationele technieken.

Beth Polansky, van Seven Hills, voor haar uitzonderlijke dienstverlening in het leveren van leiderschap en vakinhoudelijke expertise ter ondersteuning van financiële en resource managementinitiatieven op zowel agentschap- als middenniveau.

Patrick Spanos, van Sheffield Village, vanwege zijn uitstekende technische uitmuntendheid en uitstekende prestaties op het gebied van fabricage voor luchtvaart- en ruimtevluchtprojecten ter ondersteuning van NASA-missies.

NASA Exceptional Public Service Medal

Victor Canacci, van Westlake, voor zijn uitzonderlijk beheer van reparatie-, onderhouds- en upgradeprojecten in de testfaciliteiten van Glenn.

James Kubera, van Broadview Heights, voor zijn uitzonderlijke service voor het ontwerp en de implementatie van innovatieve processen voor financieel beheer, resulterend in efficiëntieverbeteringen op meerdere NASA-contracten.

NASA Exceptional Achievement Medal

William Foster, van Lodi, voor zijn uitstekende managementbijdragen en algemene verbeteringen aan het onderzoeksprogramma voor fysische wetenschappen van NASA op het ISS.

Robert Green, van North Olmsted, vanwege zijn uitzonderlijke ontwikkeling van elektrodematerialen voor koolstofreductie die cruciale technologie mogelijk maakt voor Exploration Life Support, Mars-missies en koolstofemissies op aarde.

Gary Horsham, van Strongsville, voor zijn buitengewone prestatie op het gebied van uitvoerbegeleiding en de invoercertificeringsprocedures voor de Europese servicemodule.

Jeffrey Lark, van Medina, voor zijn uitstekende missiebijdragen aan het Orion Multi-Purpose Crew Vehicle European Service Module-project en uitzonderlijke service als vibro-akoestiekexpert.

Steve Lilley, van Berea, voor zijn uitzonderlijke prestatie en leiderschap bij het leveren van technische uitmuntendheid in het communiceren en verspreiden van veiligheidsinformatie voor management en gebruik door agenten.

Daniel Rodriguez, uit Cleveland, voor zijn uitzonderlijke prestatie bij de implementatie van het e-facturatiesysteem van het bureau.

Maryann Pawson voor haar uitzonderlijke prestatie als de coördinatrice van het Purchase Card-programma.

Carl Sandifer, van Garfield Heights, voor zijn buitengewone prestaties die coöperatieve managementprocessen ontwikkelen met het ministerie van Energie om hun plutonium 238-processen te verbeteren.

Judith Van Zante, van Fairview Park, vanwege haar uitzonderlijke technische en leiderschapskwaliteit in het ontwikkelen van testtechnieken ter ondersteuning van Turbine Engine Icing Research.

Mark Woodling, van Medina, voor zijn uitstekende ontwikkeling en implementatie van belangrijke onderhoudsplanverbeteringen die de faciliteiten en infrastructuurmogelijkheden van Glenn ondersteunen.

NASA Exceptional Public Achievement Medal

Darrell Gaydosh, van Middleburg Heights, voor zijn uitzonderlijke service om testmogelijkheden in staat te stellen de Shape Memory Alloy-technologie verder te ontwikkelen.

Kamana Katiyar, of Strongsville, voor uitzonderlijke prestaties ter ondersteuning van de ruimtetestfaciliteiten en -operaties bij Glenn.

NASA Exceptional Engineering Achievement Medal

Robert Christie voor zijn uitzonderlijke technische prestaties bij de thermische analyse en het ontwerp van NASA-ruimtevaartsystemen.

Louis Ghosn, van Strongsville, voor zijn uitzonderlijke technische prestaties bij het ontwikkelen van oplossingen voor complexe problemen met fractuurmechanica, met aanzienlijke gevolgen voor vele kritieke NASA-missies.

James Nessel, van Lakewood, voor zijn uitmuntende ontwerp, ontwikkeling en demonstratie van geavanceerde propagatie-grondterminals die leiden tot de optimalisatie van ruimtecommunicatiesystemen voor NASA-missies.

NASA Exceptional Scientific Achievement Medal

Jack Telesman, van Strongsville, voor uitzonderlijke wetenschappelijke bijdragen die het fundamenteel begrip van vermoeidheid en scheurgroei in motorcomponenten bevorderen.

NASA Exceptional Technology Achievement Medal

Kenneth Burke, van Chardon, voor zijn buitengewone bijdragen aan de ontwikkeling van elektrochemische energie- en energieopslagsystemen met specifieke bijdragen aan onderzoek naar oppervlakte-exploratie en levensondersteuning.

Nathan Jacobson, van Beachwood, voor zijn uitzonderlijke prestatie die massaspectrometrie bij hoge temperatuur bevordert en inzicht in de belangrijkste reacties in ruimtevaartsystemen en planetaire wetenschap mogelijk maakt.

William Wright, van Strongsville, vanwege zijn uitzonderlijke leiderschap en succesvolle ontwikkeling van het LEWIS ICE-groeiprogramma 2D ijsaangroei-code en technologieoverdracht aan externe organisaties.

NASA Early Career Achievement Medal

Jeffrey Csank, van Parma, voor zijn uitzonderlijke innovatie in de ontwikkeling van technologieën voor dynamische systeemanalyse van motorontwerpen ter ondersteuning van verhoogde efficiëntie in commerciële aeropropulsiesystemen.

Charles Doxley, van Lakewood, voor zijn uitzonderlijke vroege carrière in het ontwikkelen en implementeren van hardwaresystemen ter ondersteuning van het ruimtecommunicatie- en navigatieprogramma en voor zijn inzet voor de doelstellingen van de Science, Technology, Engineering and Mathematics (STEM) van NASA.

Monica Guzik, van Avon, vanwege haar uitstekende prestaties op het gebied van vloeistoffen en cryogene systemen, waaronder de Advanced Exploration Systems modulaire Power System Fuel Cell-demonstratie, evolueerbare cryogenics en de 2014 Thermal and Fluids Analysis Workshop.

Kristin Hawkins, van het schiereiland, voor haar uitzonderlijke prestaties en innovatieve verbeteringen in de boekhoudkundige en financiële analysepraktijken van NASA.

Natalie Henrich, van Mansfield, voor haar uitzonderlijke vroege carrièreprestaties met de nadruk op voortdurende verbetering en het leiderschap van het Wetenschappelijk en Technisch Informatieprogramma.

Evan Pineda, uit Cleveland, vanwege zijn uitstekende en belangrijke bijdragen op het gebied van multischalige modellering en progressieve schademodellering van heterogene materialen.

Abigail Rodriguez, van Strongsville, voor haar uitzonderlijke toewijding en technische uitmuntendheid bij het bieden van ondersteuning op het gebied van veiligheid en missiezekerheid aan het Projectbureau voor ruimtevaarttechnologie.

Joseph Rymut, van Broadview Heights, voor zijn buitengewone prestaties in de vroege loopbaan in het ontwerp, de implementatie en de werking van grondgebaseerde ruimtetestfaciliteiten ter ondersteuning van NASA-missies.

NASA Early Career Public Achievement Medal

Darrell Williams, van Fairview Park, vanwege zijn uitstekende prestatie, aanzienlijk verbeterd operationeel beleid en procedures, resulterend in efficiëntere beveiligingsoperaties en uitstekende klantenservice.

NASA Silver Achievement Medal

Paul Bartolotta, van Medina, vanwege zijn uitstekende leiderschap en het behalen van positieve resultaten door cruciale samenwerkingsverbanden aan te gaan om hypersonisch onderzoek te ondersteunen en Rocket University en Adopt-A-City te lanceren.

James Doglio, van Avon, voor uitzonderlijk leiderschap in faciliteiten projectmanagement en engineering bijdragen om Glenn's missie te vervullen.

Kimlan Pham, van North Olmsted, voor een uitzonderlijke demonstratie van NASA's kernwaarde van teamwerk en excellentie in leiderschap op het gebied van luchtvaartbeheer en uitvoering van projectacquisities.

James Smith, van Sagamore Hills, voor zijn uitstekende toewijding en uitmuntendheid, die heeft bijgedragen aan de succesvolle implementatie van Glenn's veiligheids- en gezondheidsprogramma's.

Mark Hyatt, van Columbia Station, voor zijn prestaties in het mogelijk maken van samenwerkingsrelaties tussen Glenn Safety en Mission Assurance, projectbeheer en engineeringorganisaties, andere NASA-centra en de lokale gemeenschap.

NASA Group Silver Achievement Medal

Het fiscale jaar 14 en 15 van het Agency Strategic Implementation Plan Assessment Team voor uitzonderlijk teamwerk, uitmuntendheid en integriteit bij het ontwikkelen en integreren van de reactie van het centrum op het Strategische Implementatieplan van het Agentschap.

Verkeers- en voetgangersveiligheidsteam voor uitstekende prestaties en toewijding bij het ondersteunen van veiligheid, teamwork en uitmuntendheid om het verkeers- en voetgangersveiligheidsprogramma van het centrum te verbeteren.

Rocket University Team voor uitstekende technische prestaties, uitmuntendheid en innovatie bij het ontwikkelen en valideren van de vlucht van de autonome navigerende ParaGliding Experimentele Lander.

Cool Flames Discover Team voor een uitstekende ontdekking en validatie van het bestaan ​​van een nieuwe modus van quasi-stabiele Cool Flames, die nieuwe paden heeft geopend voor de validatie van kinetisch modelverbranding.

Environmentally Responsible Aviation (ERA) Integrated Technology Demonstrations 30A, 35A en 40A voor uitstekende groepsresultaten ter ondersteuning van de EOR-doelen.

NASA Career Service Recognition Awards

Veertig jaar serviceprijs:

  • Thomas Cressman van Berea
  • Gary Kelm
  • Wayne Whyte
  • Kathryn Roser van Bay Village
  • Kathleen Zona of Sullivan
  • Robert Lallier Jr.
  • Raymond Beach of North Olmsted
  • Robert Makovec van Strongsville
  • James Budinger van Rocky River

Fifty-Year Service Award:

  • Robert Cataldo van Rocky River

Vijfenvijftig jaar service Award:

  • Louis Povinelli van Westlake

NASA Group Achievement Award

Glenn's testfaciliteit-verzoeksysteem Team voor uitzonderlijk teamwerk, innovatie en uitmuntendheid bij het ontwerpen, ontwikkelen en implementeren van het Glenn's testfaciliteit-verzoeksysteem.

National Lab Day Team voor uitstekende innovatie om studenten in Noordoost-Ohio te voorzien van dynamische carrière-ervaring op STEM-gebieden.

Wagenparkbeheer en transportteam voor uitzonderlijke service bij het ontwikkelen en implementeren van milieuvriendelijke initiatieven voor wagenparkbeheer en transport die aanzienlijke kostenbesparingen opleveren.

10-op-10 Supersonische windtunnel Combined-Cycle Engine Projectteam voor uitstekende prestaties bij de uitvoering van de CCE-Large Scale Inlet Mode Transition Experiment Fase 3a-tests in de 10-in-10 Abe Silverstein Supersonic Wind Tunnel.

Corrigerende en preventieve acties melden team voor verplichte contractantstraining voor uitstekende prestaties bij het creëren van een proces om te verzekeren dat ondersteuningsservicecontractanten de vereiste training volgen en de verwachtingen overtreffen die resulteren in een best practice voor het bureau.

Vehicle Integrated Propulsion Research Team voor uitzonderlijke prestaties terwijl extreem gecompliceerde vleugeltests worden uitgevoerd op een gesofisticeerde en professionele manier waarbij alle partners werken aan technisch succes

Shape Memory Alloys Development Team voor uitstekende prestaties in de ontwikkeling van nieuwe klassen van Shape-geheugenlegeringen.

European Service Module Structureel testartikel (E-STA) Transport- en logistiekteam voor uitstekende prestaties bij het leveren van de E-STA aan Plum Brook Station waarmee het Orion-programma kon beginnen met de integratie en testen van het artikel vóór het schema.

ISS Microgravity Science Glovebox Onderzoeksteam voor uitstekende uitvoering van meerdere handschoenenkastonderzoeken over het ISS en levert significante onderzoeksgegevens aan NASA en de wetenschappelijke gemeenschap.

Projectteam ruimtevaartuigen voor brandveiligheid (SAFFIRE) voor uitzonderlijke prestaties bij de uitvoering van het SAFFIRE-project, resulterend in de succesvolle afronding van de eerste drie vliegeenheden.

Chief Safety and Mission Assurance Officer Summit Team voor uitmuntende bijdragen ter ondersteuning van het ontwerp en de uitvoering van de inaugurele top van de NASA met Chief Safety en Mission Assurance Officer Summit.

Legionairs 'Incident Response Team voor uitstekende toewijding en uitmuntendheid bij het leveren van een georganiseerde noodhulpactie voor het incident met Legionairs dat plaatsvond in Glenn.

Glenn CyberSprint Response Team voor uitzonderlijke prestaties bij de uitvoering van het Federal Cybersprint-initiatief, met technische en programmatische uitmuntendheid om Glenn's Cyber-beveiligingspositie te verbeteren.

Center Awards

James Smialek, van Strongsville, verdiende de Abe Silverstein-medaille vanwege zijn belangrijke bijdragen aan het begrijpen van degradatie van thermische barrièrecoatings en het ontwikkelen van nieuwe coatings met een verhoogde duurzaamheid en temperatuur.

Het Radio Frequency Mass Guage-team (RFMG) behaalde de Steven V. Szabo Engineering Exellence Award voor ontwerp-, analyse-, bouw- en testactiviteiten resulterend in de succesvolle ontwerpkwalificatie van RFMG-vluchthardware en -software.

Kevin Blake, van Medina, ontving de Craftsmanship Award voor zijn belangrijke bijdragen aan het ontwerp, de fabricage, de montage en de installatie van Hall Thruster.

Mark Wernet, van Hinckley en Brenda Henderson verdienden de Distinguished Publication Award voor hun paper getiteld "An Experimental Investigation of Overexpanded Jets with Chevrons."

Het Glenn Hoger Onderwijs / Universitaire Zaken Team verdiende de Diversity Leadership Award voor belangrijke bijdragen die de betrokkenheid van NASA bij diversiteit illustreren door de werving en selectie van studenten van minderheids dienende instellingen in het Office of Education-stageprogramma.

Carol Ginty, van Olmsted Township, ontving een individuele veiligheidsprijs voor haar uitzonderlijke beheer van de gezondheid en veiligheid van het personeel, terwijl ze een uitdagend schema voor de Orion E-STA-testcampagne beheerde.

Roderick Case, uit Lorain, ontving een individuele veiligheidsprijs voor zijn inzet voor de filosofie van "zo laag als redelijk haalbaar" voor stralingsveiligheid, zoals blijkt uit pogingen om negatieve effecten van radioactieve materialen te minimaliseren.

Het veiligheidsprogramma Area 9 verdiende een Group Safety Award voor het aantonen van uitmuntendheid en toewijding bij het leveren van veiligheidsvergunningen om een ​​veilige werking van de testfaciliteiten in het Plum Brook Station te garanderen, en effectief de veiligheids- en Mission Assurance-vereisten voor succes toe te passen.

Het Hangar NASA Logo Painting Team verdiende een Group Safety Award voor het tonen van uitmuntendheid en betrokkenheid bij het NASA-schildersproject in de hangar, waarbij de veiligheidspraktijken effectief en ijverig worden gevolgd om de veiligheid van het personeel te waarborgen en tijdig succes te behalen.

Robert Draper van Westlake verdiende de Supervisor Award voor zijn toewijding en uitstekende ondersteuning aan de divisie Logistiek en Technische Informatie.

Judy Gill, van Strongsville, verdiende de Support Assistant / Clerical Award voor haar toewijding en uitstekende ondersteuning bij de divisie Logistiek en technische informatie.

Diane Benton ontving de Support Assistant / Clerical Award in memoriam voor haar uitstekende toegewijde service en een nalatenschap van topkwaliteit als managementondersteuner van de divisie Communications and Intelligent Systems.

Small Business Industry Awards

Science Engineering Associates verdienden Glenn's Small Business Prime Contractor of the Year Award voor het demonstreren van ongekende toewijding en reactievermogen op NASA's vereisten voor vliegonderzoek naar hoog ijswater.

MSM Group, Inc. verdiende Glenn's Small Business Subcontractor of the Year Award voor het leveren van softwareontwikkeling en professionele services aan deskundigen op het gebied van boekhouding en programma's.

Small Business Advocate Awards

Teresa Monaco verdiende Glenn's Small Business Specialist of the Year Award voor de implementatie van nieuwe methoden om het contractpersoneel direct toegang te geven tot begeleiding, beleid en statistieken voor het MKB-programma.

Afroz Zaman heeft Glenn's Small Business Technical Person of the Year Award gewonnen . Als de leidende rol voor de Small Business Innovation Research (SBIR) Technology Coordination and Integration Task of the Space Communication and Navigation (SCaN) -programma onder het Directoraat menselijke exploratie en operationele missies, staat haar werk een SBIR-productinfuus met hoog technologiegemiddelingsniveau toe aan SCaN-projecten, en stelt Amerikaanse kleine bedrijven in staat om een ​​belangrijke bijdrage te leveren aan de toekomst van ruimteonderzoek.

Scott Haumesser, van Strongsville, verdiende de Small Business Person of the Year Award van Glenn voor zijn innovatie in het toekennen van het Glenn Multiple Award Construction Contract en zijn bijdrage aan het bereiken van sociaal-economische kleine bedrijfsdoelen in het centrum.

Programma / Project Management Awards

Susan Johnson, van Avon Lake, behaalde de Federal Acquisition Certification voor programma- en projectmanagers voor de tevredenheid van NASA / Federal Acquisition Institute (FAI) -vereisten voor het senior-expertniveau. Het verleent lidmaatschap aan NASA's Professional Acquisition Community en wordt erkend door de federale overheid.

Margaret Nazario, van Strongsville, behaalde de Federal Acquisition Certification voor programma- en projectmanagers voor het voldoen aan de NASA / FAI-vereisten voor het senior-expertniveau. Het verleent lidmaatschap aan NASA's Professional Acquisition Community en wordt erkend door de federale overheid.

John Koudelka, van Aurora, verwierf de Federal Acquisition Certification voor programma- en projectmanagers voor het voldoen aan de NASA / FAI-vereisten voor het senior-expertniveau. Het verleent lidmaatschap aan NASA's Professional Acquisition Community en wordt erkend door de federale overheid.

James Heidmann van North Olmsted verdiende de Federal Acquisition-certificering voor programma- en projectmanagers voor het voldoen aan de NASA / FAI-vereisten voor het senior-expertniveau. Het verleent lidmaatschap aan NASA's Professional Acquisition Community en wordt erkend door de federale overheid.

Juni Zakrajsek, van Valley City, behaalde de Federal Acquisition-certificering voor programma- en projectmanagers voor het voldoen aan de NASA / FAI-vereisten voor het senior-expertniveau. Het verleent lidmaatschap aan NASA's Professional Acquisition Community en wordt erkend door de federale overheid.

www.nasa.gov/glenn

menu
menu